ШМЕЛЬКОВА Катерина Сергіївна

ШМЕЛЬКОВА Катерина Сергіївна

кандидат медичних наук, доцент кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету.

Адреса: м. Харків. вул. Валентинівська 4.

Телефон: (057)-67-87-75

Е- mail: shmelkova_ekater@ukr.net

Профілі:

Біографія:

Закінчила Харківський медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія» у 1996 році. З 1996 по 1997 р.р. навчалась в інтернатурі зі спеціальності «Дерматовенерологія» на базі Харківського інституту удосконалення лікарів, Харківського міського шкірно-венерологічного диспансеру № 4. З 1997 по 2002 р.р. працювала старшим лаборантом на кафедрі дерматовенерології Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2001 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Лікування хворих на атопічний дерматит з урахування особливостей ліпідного обміну та антиоксидантної системи». З 2002 по січень 2007 р.р. працювала асистентом кафедри дерматовенерології Харківської медичної академії післядипломної освіти. З лютого 2007 р. по жовтень 2018 доцентом кафедри дерматовенерології Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2008 році одержала вчене звання доцента по кафедрі дерматовенерології. З жовтня 2018 р. по теперішний час працює доцентом кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету України.

Стаж роботи зі спеціальності “Дерматовенерологія” складає 22 роки.

Атестована у 2017 р. на вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Дерматовенерологія». Основні напрямки лікувальної і наукової роботи: аллергодерматози, шкірні захворювання дітей, негонорейні захворювання, що передаються статевим шляхом.

Громадська діяльність:

Член організаційного комітету ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Косметологія».

Куратор студентських груп освітньо-професійної програми «ТПКЗ».

Навчально-методична діяльність:

Автор та співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі 4 підручників, 6 навчальних посібників, 2 патентів України. Співавтор робочих програм з дисциплін «Дерматологія» та «Дієтологія».

Нагороди:

Почесна грамота «За багаторічну, плідну, творчу працю, внесок у розвиток наукового та освітнього потенціалу Університету кафедри косметології і аромології з нагоди 20 – ти річчя з дня заснування кафедри» МОЗ України, Національний фармацевтичний університет (20 грудня 2018 року).