Виховна діяльність

Виховна діяльність

Відповідальна
доктор фармацевтичних наук, доцент кафедри косметології і аромології Петровська Л.С.

Контакти: +380671458897, l.s.petrovskaya96@gmail.com

Куратори груп

План виховної роботи 23-24

Звіти проведених заходів з виховної роботи

На кафедрі проводяться лекції-бесіди

Виховна діяльність

Виховна діяльність

Виховна діяльність

Виховна діяльність

Виховна діяльність

«Народ, який думає на один рік-вирощує хліб;

народ, який думає на десять років-вирощує сади;

народ, який думає на сто років-вирощує молоде покоління»

(Народна мудрість)

Особливості саме університетської освіти дозволяють органічно поєднувати навчальний процес, в результаті якого здійснюється підготовка кваліфікованого фахівця, з продовженням формування сучасної особистості, від якої залежить майбутнє держави –  Україна.

Надання освітянських послуг передбачає виконання усіма викладачами кафедри виховної роботи під час проведення лекцій, лабораторних/практичних/семінарських занять, усіх видів практик, виконання магістерських робіт та позааудиторного спілкування Саме праця кваліфікованого, морального, інтелігентного та авторитетного викладача є найкращим особистим прикладом поведінки для студентів.

Здійснення виховної роботи співробітниками кафедри проводиться згідно  ПОЛ А3.3-22-065 «Положення про службу з виховної роботи», яка формує, спрямовує та координує виховні заходи; ПОЛ А2.4-96-064 «Положення про кураторів груп». Щорічно наказом ректора НФаУ затверджується закріплення кураторів академічних груп.

Кафедральний план проведення заходів виховної спрямованості затверджується на початку навчального року  у відповідності з основними напрямами виховної роботи університету та у кінці навчального року проводиться аналіз виконаної роботи з:

  • національно-патріотичного виховання
  • громадсько-правового виховання
  • морального виховання
  • трудового виховання
  • екологічного виховання
  • естетичного виховання
  • фізичного виховання (здорового способу життя)
  • студентського волонтерського руху.

Враховуючи специфіку кафедри косметології і аромології як опорної та випускової для студентів, що навчаються на ОП «ТПКЗ» кураторами та викладачами протягом року проводяться бесіди, тренінги різноманітної тематики стосовно естетики зовнішнього вигляду, догляду за тілом та шкірою, що є важливим в майбутній професійній діяльності саме провізора-косметолога, працівника сфери краси та здорового способу життя.

Роки навчання молоді у місті Харкові створюють передумови для відвідування салонів-виставок, галерей, музеїв, кінотеатрів і театрів, парків; прийняття участі у міських флешмобах, конкурсах краси та ін. Харків-це місто студентства, яке дозволяє комунікувати з однолітками інших ЗВО.

Однією із основних цілей кураторів та викладачів кафедри є в тому, щоб зробити роки навчання у НФаУ корисними та незабутніми для молоді на довгий час.

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email