21 лютого 2024 р. – відбувся захист дисертації аспіранта кафедри косметології і аромології Євгена ТАНЦУРИ

21 лютого 2024 року відбувся захист дисертації аспіранта кафедри косметології і аромології Євгена ТАНЦУРИ (науковий керівник – д.б.н., проф., Ольга ФІЛІПЦОВА)

Вітаємо Танцуру Євгена Олександровича (науковий керівник – д.біол.н., професор Ольга ФІЛІПЦОВА) з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктор філософії (PhD) за темою: «Експериментальне дослідження ефективності протиепілептичних препаратів в лікуванні судом у мишей з корнеальним кіндлінгом на тлі потенційної модуляції ферментів системи цитохрому Р450».

21 лютого 2024 р. - відбувся захист дисертації аспіранта кафедри косметології і аромології Євгена ТАНЦУРИ 21 лютого 2024 р. - відбувся захист дисертації аспіранта кафедри косметології і аромології Євгена ТАНЦУРИ