25 травня 2021 р. було проведено Круглий стіл з обговорення освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів» для другого (магістерського) рівня вищої освіти

25 травня 2021 року кафедрою Косметології і аромології Національного фармацевтичного університету було проведено Круглий стіл з обговорення змісту, особливостей реалізації і перспектив розвитку освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів» для другого (магістерського) рівня вищої освіти за участі зовнішніх і внутрішніх стейкхолдерів – представників провідних закладів охорони здоров’я та фармацевтичних організацій, наукових установ, викладачів профільних закладів вищої освіти, випускників освітньої програми різних років і здобувачів, які зараз навчаються на програмі. Зустріч було проведено в онлайн-режимі у форматі відеоконференції.
В обговоренні взяли участь завідувачка кафедри дерматовенерології та косметології з курсом естетичної медицини ФПО Запорізького державного медичного університету Галина Макуріна, головний лікар клініки пластичної хірургії Gold Clinic, пластичний хірург, д.мед.н. Максим Сизий, представники компанії Грін Фарм Косметик Олена Головко – менеджер по роботі з косметологами, Анастасія Боженко– маркетолог, фахівець КП ХОР Обласний аптечний склад Олена Митронова, випускниця спеціальності ТПКЗ, власниця косметологічного центру World of Beauty, повізор-косметолог, к.фарм.н. Ольга Лебединець, випускниця спеціальності ТПКЗ, директор ТОВ «Інтера Грандіс», провізор-косметолог, к.біолог.н Юлія Вороніна, випускниця спеціальності ТПКЗ, власниця косметологічного центру естетичної медицини і косметології, провізор-косметолог Яна Магіріна, випускниця спеціальності ТПКЗ, головний технолог ПК виробництва, к.фарм.н. Олена Жук, студенти ОП ТПКЗ Марія Лисак, Катерина Міргородська, Єлизавета Сердюк, Яна Сичова та ін.
Гарант освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів», проф. Башура Олександр Геннадійович розповів про особливості процедури Громадського обговорення освітньої програми в 2021 р. Щиро подякувала всім стейкхолдерам, які прийняли участь у Громадському обговоренні освітньої програми.
На круглому столі роботодавцями, представниками академічної спільноти, випускниками було висловлено низку побажань та пропозицій щодо подальшого вдосконалення освітньої програми з метою формування у майбутніх фахівців затребуваних ринком праці, актуальних компетентностей, навичок і вмінь, що буде сприяти підвищенню якості освітньої програми і її конкурентоспроможності.

Print Friendly, PDF & Email