29 лютого 2024 р. – кафедра взяла участь у проєкті «Випускник НФаУ: історії успіху», присвяченому тематиці «ОП ТПКЗ: перспективи і можливості»

29.02.2024 Викладачі кафедри косметології і аромології разом зі здобувачами вищої освіти ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів» взяли участь у проєкті «Випускник НФаУ: історії успіху», присвяченому тематиці «ОП ТПКЗ: перспективи і можливості»

Під час заходу гарант ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів» доцент ЗВО кафедри косметології і аромології Кран О.С., випускниця НФаУ, поділилася своєю історією успіху та представила перспективи та можливості ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів». В заході взяли участь випускники ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів» Анастасія Ширшова (випускниця 2020) та Олена Богатирьова (випускниця 2004) поділилися з учасниками своїми історіями шляхів до успіху і зазначили як навчання в університеті вплинуло на їх успіх.