МАРЧЕНКО Яна Сергіївна – кандидат фармацевтичних наук, асистентка кафедри косметології і аромології.

МАРЧЕНКО  Яна Сергіївна – кандидат фармацевтичних наук, асистентка кафедри косметології і аромології.

Закінчила Харківське медичне училище № 1 за спеціальністю «Лабораторна діагностика»; Національний фармацевтичний університет у 2010 році де працює: 2010-2013 рр. – старший лаборант кафедри фармакогнозії; 2011-2015 рр. – аспірант кафедри фармакогнозії; 2015-2016 рр. – фахівець першої категорії якості відділі ISO; провідний інженер з якості НФаУ; з 1 вересня вересня 2016 року по теперішній час асистентка кафедри косметології і аромології.
Навчально-методична робота. Викладає освітні компоненти «Аромологія», «Трихологія», «Технологія косметичних засобів» для здобувачів вищої освіти 4, 5 курсу.
Науково-дослідна робота: у 2014 році захистила кандидатську дисертаційну роботу за темою: «Фармакогностичне вивчення трави м’яточника чорного та створення на її основі лікарських засобів церебропротекторної дії» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія. Автор близько 25 наукових праць, серед них – 6 статей, 2 Scopus,1 патент на корисну модель,15 тез доповідей виконаних відповідно до плану науково-дослідних робіт Національного фармацевтичного університету.
Підвищення кваліфікації. Постійно підвищує свій професійний рівень. Неодноразово проходить курси підвищення кваліфікації, бере участь у роботі конференцій, семінарів, вебінарів та ін. . Має сертифікат з польської мови на рівні B2.