ШИРШОВА Анастасія Андріївна Асистент кафедри косметології та аромології НФаУ ( 2023).

ШИРШОВА Анастасія Андріївна
Асистент кафедри косметології та аромології НФаУ ( 2023).
Біографія:
Закінчила: Харківський національний фармацевтичний університет ( 2018 р, спеціальність: «Фармація», кваліфікація: «Провізор» (2020 р, спеціальність: «Фармація, промислова Фармація», кваліфікація: «Провізор-косметолог».
Працювала: Комунальне підприємство Харківської обласної ради «Фармація». Проходження заочної частини інтернатура в КП ХОР «Фармація» Аптека № 200 (2018-2019 р). Приватна практика у сфері естетичної та ін’єкційної косметології (з 2018 р.) Асистент кафедри косметології та аромології Національного фармацевтичного університету (з 2023 р).

Навчально-методична робота.
Читає лекції та проводить практичні заняття з дисциплін «Основи практичної косметології», «Методи корекційної техніки».