МАРТИНЮК Тетяна Віталіївна

МАРТИНЮК Тетяна Віталіївна

МАРТИНЮК Тетяна Віталіївна – кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету.

Адреса: м. Харків. вул. Валентинівська 4.

Телефон: (057)-67-87-75

Е- mail: tat.martynyuk@gmail.com

Профілі:

МАРТИНЮК Тетяна Віталіївна

МАРТИНЮК Тетяна Віталіївна

МАРТИНЮК Тетяна Віталіївна

Біографія:

У 1983 році закінчилаКіровоградське медичне училищеім. Є.О. Мухіна, у 1988 році – Харківський фармацевтичний інститут.

З 1988 року – старший лаборант кафедри аптечної технології ліків ХФІ. У 1989-1992 роках – аспірант кафедри аптечної технології ліків. У 1992 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків та організація фармацевтичної справи на тему «Розробка складу та технології лікарської форми для ін’єкцій на основі натурального меду» (науковий керівник проф. Тихонов О.І.). З 1992 по 1996 рік – асистент кафедри аптечної технології ліків, з 1996 по 2002 рік – доцент кафедри аптечної технології ліків. У 2000 році присвоєне вчене звання доцента кафедри аптечної технології ліків. З 2002 року працює доцентом кафедри косметології і аромології.

Громадська діяльність:

Заступник декана фармацевтичного факультету № 1 (2002-2007 роки)

Експерт Комітету фахової експертизи тестових матеріалів ліцензійного іспиту “Крок 2. Технологія парфумерно-косметичних засобів” з профілю “Аптечна технологія лікарських та косметичних засобів” (Центр тестування при МОЗ України).

Член ГО “Харківська обласна асоціація фармацевтичних працівників”

Член ГО “Всеукраїнська асоціація апітерапевтів”

З 2018 року – відповідальна за спеціальність 226 Фармація, промислова фармація (Фармація), ОПП Фармація – вітчизняні студенти

Секретар кафедри косметології і аромології. Куратор студентських груп освітньо-професійної програми «ТПКЗ».

Навчально-методична діяльність:

Автор та співавтор понад 80 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі 2 підручників, 7 навчальних посібників, 3 патентів України та 2 авторських свідоцтв. Співавтор типових та робочих програм з дисципліни “Аптечна технологія лікарських та косметичних засобів”.

Нагороди:

  1. Почесна грамота «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фармацевтичної освіти і науки, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня фармацевтичного працівникаУправління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації (вереснь 2018 року).
  2. Почесна грамота «За багаторічну, плідну, творчу працю, внесок у розвиток наукового та освітнього потенціалу Університету кафедри косметології і аромології з нагоди 20 – ти річчя з дня заснування кафедри» МОЗ України, Національний фармацевтичний університет (20 грудня 2018 року).
Print Friendly, PDF & Email