Олександра КРАН представила доповідь на тему «Сучасні вимоги до рівня і ступеня освіти фахівця сфери практичної косметології. Як впливає воєнний стан на рівень освіти ?». В доповіді було висвітлено деякі загальні проблемні питання сфери практичної косметології в Україні, які існують вже не перше десятиріччя, наведено результати власних досліджень ринку праці в сфері практичної косметології в Україні, обговорено закордонний досвід підготовки фахівців для сфери практичної косметології в країнах Європейського Союзу, США, Канаді, представлено досвід підготовки фармацевтів-косметологів в Національному фармацевтичному університеті.

17 листопада 2022 року доцент кафедри косметології і аромології Олександра КРАН прийняла участь у конференції для практикуючих косметологів «Косметологія в Україні: нові виклики-2022», яка проходила в рамках 22-гого Конгресу індустрії краси PRO BEAUTY EXPO (м. Київ). 17 листопада 2022 року доцент кафедри косметології і аромології Олександра КРАН прийняла участь у конференції для практикуючих косметологів «Косметологія в Україні: нові виклики-2022», яка проходила в рамках 22-гого Конгресу індустрії краси PRO BEAUTY EXPO (м. Київ). 17 листопада 2022 року доцент кафедри косметології і аромології Олександра КРАН прийняла участь у конференції для практикуючих косметологів «Косметологія в Україні: нові виклики-2022», яка проходила в рамках 22-гого Конгресу індустрії краси PRO BEAUTY EXPO (м. Київ). 17 листопада 2022 року доцент кафедри косметології і аромології Олександра КРАН прийняла участь у конференції для практикуючих косметологів «Косметологія в Україні: нові виклики-2022», яка проходила в рамках 22-гого Конгресу індустрії краси PRO BEAUTY EXPO (м. Київ).