24 травня 2023 р. відбувся круглий стіл з громадського обговорення освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів» спеціальності 226 «Фармація», спеціалізація 226.01 «Фармація» другого (магістерського) рівня

У засіданні круглого столу взяли участь члени проєктної групи та представники різних груп стейкхолдерів – студенти, роботодавці, представники академічної спільноти. Серед них доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри управління та економіки фармації Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, гарант ОП ТПКЗ в ЗДМФУ Ткаченко Наталя Олександрівна; доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри дерматовенерології та косметології з курсом дерматовенерології і естетичної медицини ФПО Запорізького державного медико-фармацевтичного університету Макуріна Галина Іванівна; випускниця спеціальності ТПКЗ, власниця косметологічного центру World of Beauty, повізор-косметолог, к.фарм.н. Ольга Лебединець; випускник спеціальності ТПКЗ, власник та головний технолог парфумерно-косметичного підприємства NERI-Lab, к.фарм.н. Богдан Кудрик; здобувачі ОП ТПКЗ Зайцева Софія, Кофанова Софія, Резниченко Аліна., Атаєва Альбіна, Ложечка Ангеліна, Калашнік Катерина.
Всі учасники відзначили високий рівень підготовки за освітньою програмою та задоволеність матеріальною базою, методичним забезпеченням, наданням професійних та соціальних компетентностей, реагуванням НФаУ на виклики. Учасники круглого столу обговорили проблеми сучасної освіти, по’вязані з дистанційною освітою; сучасні тенденції розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я, практичної косметології та промислового виробництва парфумерно-косметичних засобів; надали свої пропозиції щодо поліпшення освітньої програми, зокрема щодо розширення каталогу вибіркових дисциплін, приділення великої уваги формуванню soft skills для попередження професійного вигорання. Внесені пропозиції будуть додатково розглянуті при остаточному формування освітньо-професійної програми на 2023 рік.