23.05.24 завідувачка кафедри косметології і аромології Рябова О.О. взяла участь в обговоренні освітньої програми «Фармацевтична косметологія» Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, надала позитивний відгук щодо програми та внесла свої пропозиції з удосконалення.23 травня 2024 року завідувачка кафедри косметології і аромології Рябова О.О. взяла участь в обговоренні освітньої програми «Фармацевтична косметологія» 23 травня 2024 року завідувачка кафедри косметології і аромології Рябова О.О. взяла участь в обговоренні освітньої програми «Фармацевтична косметологія»