01 травня 2024 року кафедра косметології і аромології прийняла участь у проведенні НФаУ Розважально-пізнавальної програми для старшокласників ФАРМКВЕСТ. КОД НЕЗЛАМНОСТІ на базі Обласного центру дитячої та юнацької творчості.
Доцент Людмила ПЕТРОВСЬКА на локації PRO_КРАСУ разом з командами «Сакура» «Кульбабки» приготували і презентували жюрі крем косметичний «Вікторі» та скраб косметичний «Пасхальний».
Надалі учасники квесту змагалися, демонструючи свої творчі здібності, а також «будуючи» молекули ДНК.
![Участь кафедри у Фармквесті КОД НЕЗЛАМНОСТІ](https://cosmar.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_1_2024-05-07_21-02-32-1024x768.jpg)
![Участь кафедри у Фармквесті КОД НЕЗЛАМНОСТІ](https://cosmar.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2_2024-05-07_21-02-32-1024x768.jpg)
![Участь кафедри у Фармквесті КОД НЕЗЛАМНОСТІ](https://cosmar.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_3_2024-05-07_21-02-32-1024x768.jpg)
![Участь кафедри у Фармквесті КОД НЕЗЛАМНОСТІ](https://cosmar.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_4_2024-05-07_21-02-32-768x1024.jpg)
![Участь кафедри у Фармквесті КОД НЕЗЛАМНОСТІ](https://cosmar.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5_2024-05-07_21-02-32-1024x768.jpg)
![Участь кафедри у Фармквесті КОД НЕЗЛАМНОСТІ](https://cosmar.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_6_2024-05-07_21-02-32-1024x768.jpg)