27 квітня 2024 року відбувся День відкритих дверей онлайн «Фармацевтична весна-2024» PROТЕХНОЛОГІЇ_ПАРФУМЕРНО-КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ

27.04.2024 року співробітники кафедри, здобувачі вищої освіти та випускники ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів» разом з деканом факультету медико-фармацевтичних технологій Набокою О.І. взяли участь у проєкті Приймальної комісії НФаУ День відкритих дверей онлайн «Фармацевтична весна-2024». Говорили PROТЕХНОЛОГІЇ_ПАРФУМЕРНО-КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ.
Завідувачка кафедри косметології доцент Оксана Рябова ознайомила майбутніх абітурієнтів з унікальністю та змістом ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів», з матеріально-технічною базою випускової кафедри, можливостями працевлаштування випускників.
Декан факультету медико-фармацевтичних технологій професор Ольга Набока представила факультет, його успіхі, ознайомила школярів зі студентським життям та цікавими проєктами НФаУ.
Здобувачка вищої освіти 4 курсу ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів» Ксенія Коновалова поділилася з майбутніми абітурієнтами своїм шляхом до мрії, з акцентувала увагу слухачів на вдалому поєднанні в освітній програмі хімії, біології та краси, розповіла про освітні компоненти, які вивчають здобувачі даної освітньої програми.
Практикуючий фармацевт-косметолог, випускниця ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів», асистент кафедри Анастасія Ширшова розповіла про свій шлях до успіху та любов до своєї професії.